Jak opanować przedwczesny wytrysk?

Dowcipy o krótkich stosunkach seksualnych są bardzo powszechne w środowisku kobiet. Panie nie tylko żartują, ale także narzekają na zbyt krótkie zbliżenia i niezbyt udane pożycie z partnerami, którzy borykają się z przedwczesnym wytryskiem.
Przedwczesna ejakulacja to problem, który jest bardzo poważny. Powoduje depresję, zachwianie równowagi emocjonalnej i zaniżenie samooceny. Seks dla mężczyzn jest niezwykle istotny, a niespełnienie oczekiwań partnerki ujmą na dumie. Dlatego też, Panowie z uporem maniaka starają się poprawić swoja sprawność seksualną i opanować przedwczesny wytrysk.

Jak kontrolować przedwczesny wytrysk?

Jeśli nie dochodzi do ejakulacji na sam widok roznegliżowanej partnerki, to być może uda Ci się zaradzić problemowi bez konsultacji z lekarzem. Jeśli jednak ejakulacja następuje niespodziewanie i przed orgazmem – należy skontaktować się ze specjalistą, gdyż problem ma charakter zdecydowanie bardziej zaawansowany.

Masturbacja przed stosunkiem

Aby zmniejszyć podniecenie w czasie gry wstępnej i seksu – musisz zadbać o to znacznie wcześniej. Dosyć kontrowersyjne, ale bardzo skuteczne – masturbacja przed stosunkiem. Wówczas, poziom wrażliwości naszego członka znacznie zmaleje, co wydłuży czas dochodzenia do orgazmu.

Wydłuż grę wstępną

Pragnąc zaspokoić partnerkę musisz zadbać o odpowiednio długą grę wstępną, tak by już wtedy osiągała podniecenie. Wówczas to czas stosunku właściwego nie będzie dla niej miał tak dużego znaczenia.

Skorzystaj z prezerwatywy

Stosunek z prezerwatywą jest znacznie mniej intensywny pod względem doznań, co znacznie wydłuży stosunek. Pamiętaj jednak, że wpływa to także na doznania partnerki, a to ona jest dla Ciebie najważniejsza…

Uprawiaj seks jak najczęściej

Badania dowodzą, że im częściej uprawiamy seks z daną partnerką, tym bardziej przyzwyczajamy organizm do doznań, a co za tym idzie – uodporniamy siebie na bliskość. Czas stosunku wydłuża się z każdym kolejnym zbliżeniem.

Zrelaksuj się

Przedwczesny wytrysk bardzo często swoje źródło ma w głowie pacjenta. Oznacza to, że za ejakulację odpowiada nie tylko wrażliwość penisa, ale także nasza psychika. Relaks pomoże Ci osiągnąć spokój ducha, co może przyczynić się do czasu stosunku.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*